Šilutėje vyko Lietuvos dviračių sporto Olimpinių Vilčių pirmenybės

Birželio 8-9 dienomis Šilalėje vyko Lietuvos dviračių sporto Olimpinių Vilčių pirmenybės ir Ramūno Navardausko taurės varžybos. Tarp mergaičių dvi antrąsias vietas, 15 kilometrų grupinėse ir 10 kilometrų individualiose lenktynėse, iškovojo Marijampolės sporto centro "Sūduva" auklėtinė Deimantė Šarkaitė. Deimantę treniruoja Algirdas Virbickas.

Deimantė Šarkaitė (pirma iš kairės)

Deimantė Šarkaitė ir Martynas Palubinskas Lietuvos vaikų dviračių sporto plento porinių lenktynių nugalėtojai

Gegužės 12 dieną Jonavoje vykusiose Lietuvos dviračių sporto plento porinėse lenktynėse puikiai sekėsi mūsų jauniesiems dviratininkams Deimantei Šarkaitei ir Martynui Palubinskui. 10 km distancijoje, vaikų grupėje, marijampolietė Deimantė Šarkaitė kartu su Šilalės sporto mokyklos atstove Skaiste Milašauskaite iškovojo pirmąją vietą. Tarp berniukų 10 km. distancijoje nepralenkiami buvo taip pat marijampolietis Martynas Palubinskas ir šilutiškis Kristupas Mikutis. Mūsų sportininkus treniruoja Algirdas Virbickas.

Nuotraukoje ant nugalėtojų pakylos D.Šarkaitė (I vieta iš dešinės), M.Palubinskas (I vietaiš kairės).

Deimantė Šarkaitė - Lietuvos vaikų kalnų dviračių čempionė

Gegužės 5 dieną Vilkaviškyje vyko Lietuvos mokinių kalnų dviračių pavasario pirmenybės. 6 kilometrų distancijoje, tarp mergaičių, pirmąją vietą iškovojo SC "Sūduva" auklėtinė Deimantė Šarkaitė. Deimantę treniruoja Algirdas Virbickas.