Turnyras "Dziudo visiems 2018"

Balandžio 22 dieną Prienuose vyko turnyras "Dziudo visiems 2018". Marijampoliečiai turnyre iškovojo tris medalius. Svorio kategorijoje virš 73 kg. antrąją vietą iškovojo Arnas Luščikas, trečias buvo Markas Giraitis. Tarp sportininkų sveriančių 30 kg. trečią vietą iškovojo Agnius Černelis. Berniukus treniruoja Irma Gasperavičienė.

Varžyboms pasiruošę

Agnius Černelis

Šakiuose vyko Lietuvos dziudo pradedančiųjų čempionatas "Pirma kova"

Šakiuose balandžio 22 dieną vyko Lietuvos pradedančiųjų dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo Marijampolės jaunieji sportininkai. Pirmąsias vietas varžybose iškovojo Gustas  Tamulynas (24 kg.) ir Dominyka Vaitulionytė (57 kg.). Antras 50 kg. svorio kategorijoje buvo Vakaris Kvietkauskas. Trečiąsias vietas iškovojo Elena Pauraitė (36 kg.), Titas Večerskas (46 kg.), Laurynas Apymavičius (50 kg.) ir Elena Šveikauskaitė (52 kg.). Sportininkus treniruoja Zinaida Grinevičienė.

Marijampoliečiai - varžybų nugalėtojai ir prizininkai

Jurbarke vyko rajono atviros dziudo pirmenybės

Balandžio 20 dieną Jurbarke vyko atviros rajono dziudo pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Marijampolės SC "Sūduva" sportininkai. Iš marijampoliečių pirmąsias vietas iškovojo Arnas Luščikas (73 kg.) ir Markas Giraitis (virš 73 kg.). Agnius Černelis tarp sportininkų sveriančių 30 kg. buvo antras, Kernius Kurmilevičius 38 kg. svorio kategorijoje trečias. Berniukus treniruoja Irma Gasperavičienė.

Marijampoliečiai Jurbarke

Marijampolietė dalyvavo Europos sambo jaunių ir jaunimo pirmenybėse

Balandžio 13-15 dienomis Prahoje (Čekija) vyko Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo marijampolietė Gabrielė Giraitytė. 57 kg. svorio kategorijoje Gabrielė iškovojo penktąją vietą. Sportininkę treniruoja Irma Gasperavičienė.

Gabrielė Giraitytė

Erikas Žaltauskas laimėjo turnyrą Alytuje

Balandžio 14 dieną Alytuje vyko dziudo imtynių turnyras, skirtas pasaulio vicečempionui Aliui Bračiuliui atminti. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Rusijos. Vaikų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje virš 46 kg., turnyro nugalėtojo vardą iškovojo Erikas Žaltauskas. Neblogai sekėsi jaunučių amžiaus grupėje kovojusiems Titui Večerskiui (46 kg.) ir Vakariui Kvietkauskui (50 kg.). Jie pralaimėjo kovas dėl trečios vietos. Berniukus treniruoja Zinaida Grinevičienė.