Marijampolės imtynininkės iš "Vilniaus CUP 2018" varžybų grįžo su medaliais

Gegužės 12 dieną Vilniuje vykusiame vaikų ir jaunių tarptautiniame imtynių turnyre "Vilniaus CUP 2018" dalyvavo ir Marijampolės imtynininkės. Tai buvo pirmas "rimtas" mergaičių startas tarptautiniame turnyre ir džiugu, kad "pirmas blynas" neprisvilo. Mergaitėms puikiai sekėsi. Antrąsias vietas turnyre iškovojo Urtė  Jakimavičiūtė (42 kg.) ir Karolina Gataveckaitė (50 kg.). Trečiąsias vietas laimėjo Roberta Siražetdinikovaitė (30 kg.) , Emilija Barzdaitytė (30 kg.),  Gustė Škarnulytė (35 kg.),  Iveta Naujalytė (42 kg.), Emilija Gabrytė (50 kg.) ir Estela Kubiliūtė (50 kg.). Mergaites treniruoja Vaida Puidaitė.

Nuotraukoje iš kairės trenerė V.Puidaitė, sportininkės, Seimo narys A.Butkevičius

Marijampoliečiai dalyvavo Tauragės miesto graikų-romėnų imtynių atvirose pirmenybėse

Balandžio pabaigoje Marijampolės sporto centro "Sūduva" sportininkai dalyvavo Tauragės miesto graikų-romėnų imtynių atvirose pirmenybėse. Marijampoliečiai nugalėto vardą iškovojo keturiose svorio kategorijose - Ignas Pečkys (35 kg.), Vakaris Lenkevičius (38 kg.), Martynas Veselga (55 kg.) ir Dominykas Varžaitis (virš 85 kg.). Puikiai kovojo mūsų mergaitės. 55 kg. svorio kategorijoje Atėnė Kiverytė buvo antra, o Agnė Kontrimavičiūtė trečia. Antrąją vietą pirmenybėse iškovojo ir Eivinas Jakimavičius (45 kg.). Trečiąsias vietas laimėjo Mantas Čiupkevičius, Minijus Leonavičius, Titas Žilinskas, Benas Mickevičius ir Giedrius Kvietinskas. Marijampoliečius treniruoja Vaida Puidaitė ir Karolis Čiupkevičius.

Benas Mickevičius - Lietuvos jaunučių imtynių čempionas

Balandžio 21 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių graikų-romėnų imtynių čempionatas. Marijampoliečiai čempionate iškovojo keturis medalius. 57 kg. svorio kategorijoje finale susitiko du marijampoliečiai, Benas Mickevičius, šiuo metu besitreniruojantis Vilniuje, ir Nojus Asipauskas. Abu vaikinai stiprūs, jau pernai pasižymėję per Lietuvos vaikų ir jaunučių pirmenybes, tik kovoję skirtingose svorio kategorijose. Šį kartą stipresnis buvo Benas. Trečią vietą šioje svorio kategorijoje iškovojo taip pat marijampolietis Martynas Veselga. Tarp sportininkų sveriančių 41 kg. trečias buvo Minijus Leonavičius. Marijampolės sportininkai tarp 15 čempionate dalyvavusių komandų buvo ketvirti. Sportininkus treniruoja Karolis Čiupkevičius.