Giedrius Valinčius ir Edgaras Radzevičius - Lietuvos jaunimo pirmenybių nugalėtojai

Birželio 26-27 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės. Du kartus nugalėtojo vardą iškovojo Giedrius Valinčius, jis buvo pirmas 1500 m (rez. 4.00,09) ir 3000 m kliūtinio bėgimo (rez. 9.48,37) rungtyse. Pirmąją vietą 200 m distancijoje, pakartojęs Lietuvos šešiolikmečių šios distancijos rekordą, iškovojo Edgaras Radzevičius (rez. 22,09). Puikius rezultatus rodo mūsų vaikinų estafetės 4x100 m komanda (Vladas Kunigonis, Dovydas Krapukaitis, Dominykas Brundza, Edgaras Radzevičius), kurie būdami jauniai, tarp jaunimo iškovojo trečią vietą (rez. 44,98). Sportininkus treniruoja Vladas Komisaraitis, Gintautas Janušauskas, Regina Bindokienė.

Edgaras Radzevičius laimėjo Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybes

Birželio 20-21 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės. 100 m (rez.11,17) ir 200 m (rez. 23,11) distancijose antri metai iš eilės Lietuvos čempiono vardą iškovojo sporto centro "Sūduva" auklėtinis Edgaras Radzevičius. Maloniai nustebino jaunučių sporto žaidynių nugalėtoja Ugnė Mykolaitytė nepabūgusi vyresnių varžovių ir trišuolio rungtyje laimėjusi trečiąją vietą ( rez.11,29). Tarp lyderių Lietuvoje ir mūsų vaikinų 4x100 m estafetės jaunių komanda (Dovydas Krapukaitis, Dominykas Brundza, Vladas Kunigonis ir Edgaras Radzevičius), šį kartą iškovojusi trečiąją vietą (rez. 45,29). Sportininkus treniruoja Gintautas Janušauskas, Regina Bindokienė, Ona Živilaitė ir Vladas Komisaraitis.

Marijampolės lengvaatlečiai dalyvavo filmo "Virgilijus Alekna. Širdžių čempionas" premjeroje

Marijampolės lengvaatlečiai birželio 20 dieną Vilniuje dalyvavo dokumentinio filmo "Virgilijus Alekna. Širdžių čempionas" premjeroje.

Nuotraukoje marijampoliečiai su legendiniu disko metiku Virgilijumi Alekna.