Tomas Kalvaitis ir Laurynas Antanaitis - Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionai

Gegužės 4 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos jaunimo (iki 20 ir 23 metų) sunkiosios atletikos čempionatas. Svorio kategorijoje iki 62 kg. jaunimo iki 20 metų čempionu tapo marijampolietis Tomas Kalvaitis (dvikovės rezultatas 192 kg.), treniruojamas Jono Janulevičiaus. Jaunimo iki 23 metų grupėje nugalėtojai ir prizininkai buvo nustatomi pagal Sinklerio koeficientų lentelę, kai išvedamas koeficientas tarp sportininko asmeninio svorio ir jo iškeltų kilogramų. Šioje grupėje absoliučiu nugalėtoju tapo Laurynas Antanaitis (329,95 taškai), antras Vincentas Skirka (327,92 kg.). Vaikinus treniruoja Alvydas Kirkliauskas.

Marijampolės septyniolikmečiai - stipriausi Lietuvoje

Balandžio 20 dieną Šilutėje vyko Lietuvos jaunių-moksleivių (iki 17 metų) sunkiosios atletikos čempionatas. Marijampolės vaikinai įrodė, kad šioje amžiaus grupėje jie yra stipriausi Lietuvoje. Komandinėje įskaitoje marijampoliečiai pirmi, antra Panevėžio komanda, treti anykštėnai.  Čempionų vardus iškovojo Augustas Kliučinskas (50 kg.), Elvis Plečkaitis (56 kg.) ir Žilvinas Žilinskas (69 kg.). Žilvinas tapo nugalėtoju ir absoliučioje čempionato įskaitoje (303,6 taškai). Antrąją vietą čempionate iškovojo Arnas Gasiūnas, trečias - Domantas  Dapkūnas. Mūsų sportininkus treniruoja Alvydas Kirkliauskas ir Jonas Janulevičius.

Simne vyko Lietuvos jaunių iki 15 metų sunkiosios atletikos čempionatas

Simne (Alytaus rajone) vyko Lietuvos jaunių iki 15 metų sunkiosios atletikos čempionatas. Sėkmingai varžybose pasirodė sporto centro "Sūduva" jaunieji sportininkai. Pasigerinęs asmeninius rezultatus pirmą kartą Lietuvos čempionu tapo Aristėjus Arbačiauskas (Mokolų pagrindinė mokykla), dalyvavęs svorio kategorijoje iki 34 kg. Tokį patį aukščiausią titulą iškovojo ir Airidas Kmieliauskas (Šaltinio pagrindinė mokykla), dalyvavęs svorio kategorijoje virš 105 kg. Abu sportininkus ugdo treneris Alvydas Krikliauskas. Čempiono titulą iškovojo ir trečiasis marijampolietis, trenerio Giedriaus Kuncevičiaus auklėtinis, Deividas Strolys svorio kategorijoje iki 76 kg. (Jono Totoraičio progimnazija). Dar vienas šio trenerio sportininkas Karolis Kavaliauskas svorio kategorijoje iki 66 kg. liko antroje vietoje.

Nuotraukoje: iš kairės treneris G.Kuncevičius, D.Strolys, A.Arbačiauskas, K.Kavaliauskas, A.Kmieliauskas, treneris A.Kirkliauskas